o nas

Dlaczego my ?

Instytut ROMA MAKEUP ARTIST

to wyjątkowy salon Spa kosmetyczny Stworzyliśmy to miejsce dla takiej kobiety jak TY. Kobiety świadomej swego piękna, kobiety pragnącej dbać o swój wygląd i dobre samopoczucie – kobiety szanowanej i podziwianej – właśnie dla Ciebie. Ponieważ to Ty jesteś dla nas najważniejsza.

Ufając nam możesz zaufać sobie

Skuteczne modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry czy likwidacja cellulitu. Niwelowanie zmarszczek, wizaż, kreowanie wizerunku, sesje fotograficzne, warsztaty, spotkania tematyczne, kursy i szkolenia. U nas poczujesz się zaopiekowana pod każdym względem. W każdym z tych obszarów wykazujemy się niezawodną skutecznością.

Personel

Natalia Szulim

Certyfikowana masażystka z wieloletnim doświadczeniem.  Doświadczony specjalista w dziedzinie kosmetologii , wizażu i wszystkiego co z tym związane.

🥳Nowość w naszym Instytut&SPA⭐⭐⭐⭐⭐
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kroplówek witaminowych! Dla pierwszych 100 osób 5 % rabatu z kodem 👉 "WLEWTOP" 👈
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup